Uwaga na Spoilery! Zmiana planów względem Brauna Strowmana, Aktualizacja dotycząca powrotu Samiego Zayna do WWE, Sin Cara coraz bliżej WWE TV

» Na wczorajszym odcinku Monday Night RAW dowiedzieliśmy się, że Braun Strowman nie wystąpi na gali WWE PPV Royal Rumble, przez co nie będzie przeciwnikiem Brocka Lesnara w walce o WWE Universal Championship. Na obecną chwilę nie wiadomo, dlaczego walka została odwołana, ale może, to mieć wiele wspólnego z kontuzją łokcia. Kilka godzin przed rozpoczęciem RAW, WrestleVotes na Twitterze poinformowało, że Strowman nie jest w stu procentach zdrowy i nie będzie uczestnikiem Universal Title Matchu.

» Portal PWInsider.com informuje, że Sami Zayn pojawił się w WWE Performance Center i wrócił do treningu. Na poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiona została zapowiedź powrotu wrestlera, jednak nie znamy oficjalnej daty. Zayn swój ostatni pojedynek stoczył na PPV Money in the Bank, gdzie musiał uznać wyższość Bobby’ego Lashleya, a następnie poddał się operacji. Podobno Zayn ma wystąpić w Royal Rumble Matchu.

» Tej samej nocy w WWE Performance Center pojawił się Sin Cara, który jakiś czas temu pomyślnie przeszedł operację kolana i stopniowo powraca do działania. Sin Cara po raz ostatnim pojawił się w telewizji WWE w sierpniu 2018 roku, ale wszystko wskazuje na to, że już wkrótce będziemy mogli go ponownie oglądać.