Mark Henry niezadowolony z powrotu Hulka Hogana do WWE?, Aktualizacja stanu zdrowia Shane’a McMahona, Konfrontacja słowna Asuki z Charlotte Flair

» WWE Superstar Mark Henry udzielił wywiadu dla Busted Open, w którym wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu Hulka Hogana do WWE:

”Hulk Hogan pojawi się na premierze filmu dokumentalnego poświęconego Andre The Giantowi. W dniu 29 kwietnia spotkam się z Hulkiem w Los Angeles. On jest osobą publiczną, ale to że zawita do WWE nie oznacza, iż wszystko zostało mu wybaczone. Trzeba czasu, aby wyleczyć ranę oraz naprawić to co się kiedyś zepsuło. Mam nadzieję, że Hulk zmienił swoje postrzeganie afroamerykańskich wrestlerów. Nie ma federacji, w której nie występuje chociażby jeden wrestler z tak zwanej delegacji”.

» Na stronie WWE pojawiło się kolejne oświadczenie dotyczące stanu zdrowia Shane’a McMahona po ataku ze strony Samiego Zayna oraz Kevina Owensa na SmackDown. Shane będzie musiał przejść operację po powrocie z wakacji, na które wybrał się do Antigua ze swoją rodziną:

”Shane obecnie zmaga się z przepukliną pępkową w placówce medycznej w Nowym Jorku. Dwa tygodnie temu na SmackDown Live ogłosił, że zrobi sobie przerwę na czas nieokreślony, po czym został brutalnie zaatakowany przez Kevina Owensa oraz Samiego Zayna. Personel medyczny WWE początkowo zdiagnozował u niego problemy z krtanią oraz liczne otarcia. Po brutalnym ataku, Shane wyjechał na Karaiby wraz ze swoją rodziną, aby odpocząć i zregenerować siły”.

» WWE SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair oraz Asuka wypowiedziały się na temat swoich przygotowań do występu na WrestleManii 34. Wrestlerki zmierzą się ze sobą, a na szali zostanie postawiony SmackDown Live Women’s Championship: