Dark Match po SmackDown, Tye Dillinger o pobycie w WWE, Tony Nese negatywnie o fanie, Tetsuya Naito odnośnie WWE

» Po zejściu najnowszego odcinka WWE 205 Live z anteny odbył się dark match, w którym Randy Orton pokonał Jindera Mahala przez dyskwalifikację, do której doszło w momencie ingerencji ze strony The Singh Brothers. Panowie zaatakowali byłego mistrza WWE po tym, gdy ten wyprowadził swoją akcję kończącą na obecnym mistrzu WWE. Bracia atakowali Vipera jednak ten wykonał im RKO i skutecznie zakończył swój występ w dark matchu.

» WWE SmackDown Superstar Tye Dillinger wystąpił gościnnie w podcaście Muscle & Fitness, w którym wypowiedział się na temat swojego pobytu w WWE:

”To mój drugi podpisany kontrakt z WWE. W sumie jestem w federacji od sześciu i pół roku. Mój drugi pobyt w federacji jest o wiele lepszy niż poprzedni. WWE poświęciło wiele czasu, aby znaleźć najlepszych trenerów, którzy zapewnią bezpieczeństwo oraz możliwość rozwoju gwiazdom Performance Center. Aktualnie Sean Hayes jest jednym z najlepszych trenerów, do którego można zadzwonić nawet o 2:00 w nocy, aby otrzymać odpowiedź”.

» WWE 205 Live Superstar Tony Nese wyraził swoje niezadowolenie z postępowania jednego z fanów WWE podczas walki wieczoru wtorkowego odcinka WWE 205 Live, w której Brian Kendrick zmierzył się z Arika Tozawą:

» New Japan Pro Wrestling star Tetsuya Naito w rozmowie z Justinem Barrasso wyjawił, dlaczego nie chce walczyć z ludźmi pokroju Johna Ceny oraz Brocka Lesnara:

”Oczywiście wiem kim oni są, ale nie jestem zbytnio zainteresowany tym co się dzieje wokół tych zawodników. Dla mnie federacja New Japan Pro Wrestling jest skupiskiem najważniejszych wydarzeń w biznesie, a wejście do ringu oznacza bycie kimś najlepszym w swojej branży”.