Triple Threat Match na HIAC o pas WWE?, Powód frustracji Sashy Banks, Renee Young komentatorem na SmackDown?, Emisja Mae Young Classic

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że faworytem do zwycięstwa we wtorkowym pojedynku na SmackDown Live z udziałem Randy’ego Ortona i Shinsuke Nakamury jest Viper, ponieważ oficjele WWE pragną mocniej zaangażować się w niebieską tygodniówkę i stworzyć dobrą podbudowę niektórych konfliktów aż do październikowej gali PPV Hell in a Cell. Tak więc wszystko wskazuje na to, że na wcześniej wspomnianej gali odbędzie się triple threat match o WWE Championship z udziałem Ortona, Nakamury oraz obecnego mistrza Jindera Mahala.

» Sasha Banks nie miała ostatnio miłych doświadczeń w ringu WWE. Po raz czwarty straciła zdobyte mistrzostwo kobiet w mniej niż miesiąc. Fani mają dość sposobu, w jaki Sasha zostaje bookowana. Jak się okazuje, jej też się to nie podoba. Podczas wywiadu, który odbył się przed SummerSlam z Samem Robertsem, Sasha wyraziła swoją frustrację tym, że na głównym rosterze nie ma planów na dłuższą metę. Planuje się tylko na przyszły tydzień i na najbliższe show. Wspominała czasy w NXT, gdzie zawodnicy byli informowani o planach i mogli się do nich jakoś przyczynić. Aby przeczytać cały wywiad wystarczy kliknąć w ten LINK.

» Na obecną chwilę nie wiadomo kto zastąpi JBL’a za stołem komentatorskim na SmackDown Live po tym jak utytułowany zawodnik ogłosił swoje rozstanie z dotychczas pełnioną funkcją. Zagraniczne strony internetowe informują o tym, że faworytem/faworytką do objęcia funkcji JBL’a jest Renee Young, która od dłuższego czasu jest chwalona przez wszystkich w WWE, a jej przenosiny na stałe do tv mogą okazać się bardzo trafne.

» W dniu dzisiejszym na kanale WWE Network zostaną wyemitowane kolejne odcinki turnieju WWE Mae Young Classic, z których raporty zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej jeszcze w tym tygodniu.