Jinder Mahal mistrzem aż do WrestleManii 34?, Erica Wiebe wkrótce w WWE?, Lio Rush zadebiutował w NXT, Rusev vs Randy Orton na Hell in a Cell?

» Dave Meltzer w The Wrestling Radio wyjawił iż obecny WWE Champion Jinder Mahal będzie mistrzem na SmackDown aż do WrestleManii 34, a wszystko dlatego, że w grudniu WWE uda się w podróż tak zwane tournee po Indiach, a główną atrakcją ma być obecny mistrz WWE.
Jak myślicie, czy będzie w stanie ktoś odebrać tytuł Jinderowi Mahalowi?

» Złota medalista olimpijska Erica Wiebe przez ostatnich kilka tygodni trenowała w Orlando w WWE Performance Center, a w poniższym materiale wideo wyjawiła, że być może w niedalekiej przyszłości dołączy do federacji World Wrestling Entertainment:

Jak myślicie, czy Erica ma szansę na kontrakt w WWE?

» Były Ring of Honor Superstar Lio Rush zadebiutował w ringu NXT podczas wczorajszego live eventu. Przeciwnikiem Lio był Raul Mendoza, który musiał uznać wyższość swojego partnera z ringu. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce będziemy oglądać tego zawodnika w dywizji Cruiserweight bądź w NXT TV. Czy już wkrótce będziemy świadkami reunionu tag teamu Sudden Impact?

Znalezione obrazy dla zapytania Sudden Impact wrestling

» Zgodnie z najnowszymi doniesieniami na najbliższej gali WWE PPV Hell in a Cell, w której udział wezmą gwiazdy SmackDown Live będziemy świadkami zakończenia konfliktu byłego mistrza WWE Randy’ego Ortona oraz Ruseva. Na obecną chwilę nie wiadomo, który z zawodników zakończy ten feud swoim triumfem.