Uwaga na Spoilery! Powrót Punjabi Prison Matchu, Kiedy Rusev powróci do TV?, Nowa rola Tysona Kidda w WWE, Kto pretendentem do pasa US?

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live dowiedzieliśmy się, że na najbliższej gali z udziałem gwiazd niebieskiego brandu, czyli na Battleground będziemy świadkami trzeciego w historii Punjabi Prison Matchu, w którym obecny mistrz WWE Jinder Mahal zmierzy się z Randym Ortonem, a na szali zostanie postawiony pas WWE.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live w San Diego na zapleczu obecny był były mistrz Stanów Zjednoczonych Rusev jednak wciąż nie powrócił do tv. Nie wiadomo co ma na celu ten zabieg, gdyż jak wiadomo zawodnik wystąpił na ostatnim live evencie SmackDown Live.

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że Tyson Kidd wkrótce rozpocznie jakąś pracę w federacji oczywiście nie związaną z występami w ringu. Na obecną chwilę nie wiadomo jaką rolę będzie pełnił Tyson w WWE jednak sporo słyszy się o nim i jego obecności w NXT jako jeden z mentorów bądź komentatorów.

» W przyszłym tygodniu na SmackDown Live odbędzie się Battle Royal o miano pretendenta do pasa WWE United States, o który zwycięzca powalczy z obecnym mistrzem Kevinem Owensem na najbliższej gali WWE PPV Battleground. Faworytem do zwycięstwa w tym starciu jest Shinsuke Nakamura bądź John Cena.

Zapraszamy do przeglądania, rejestrowania oraz udzielania się na forum WrestleFans.