Nia Jax o potencjalnym przesunięciu jej walki do Kickoffu, Roman Reigns otrzymał ostrzeżenie od Paula Heymana, Ulubiony momentu Jamesa Ellswortha z WWE

» WWE RAW Women Nia Jax udzieliła wywiadu dla Planeta Wrestling, w którym wypowiedziała się na temat możliwego przesunięcia RAW Women’s Championship Matchu do Kickoffu:

”Oczywiście nie byłaby to idealna pozycja, w której chciałaby się znaleźć, ale nasz program jest oglądany przez miliony ludzi na całym świecie i jestem prawie pewna, że wielu z fanów obejrzałoby nas w pre-show. To zaszczyt być w karcie WrestleManii 34, a w ostatnim czasie kilkukrotnie kobiety udowadniały, że zasługują na miejsce w głównej karcie”.

» Paul Heyman za pośrednictwem Twittera wysłał następujące ostrzeżenie w kierunku Romana Reignsa, który na WrestleManii 34 zmierzy się z Brockiem Lesnarem o WWE Universal Championship:

» Były WWE Superstar James Ellsworth wypowiedział się na temat swojego ulubionego momentu z WWE:

”Jeśli pytasz o to jaka była moja ulubiona chwila w federacji to z czystym sercem mogę odpowiedzieć, że była to szansa na zdobycie WWE Championship. AJ Styles jest najlepszym wrestlerem na świecie i cieszę się, że mogłem wystąpić z nim w walce wieczoru na SmackDown. To jest mój ulubiony moment”.