Paul Heyman na temat odejścia CM Punka z WWE, Mickie James wyjawia szczegóły fabuły Alexy Bliss z Nia Jax, Jay Lethal odnośnie swojej niechęci do WWE

» Paul Heyman udzielił wywiadu dla Paste Magazine, w którym wypowiedział się na temat odejścia CM Punka z WWE ze względu na brak obecności w walce wieczoru WrestleManii:

”Nieważne co myślę, ważne co myśli Phil Brooks. Wiem to, że jego marzeniem była chęć bycia częścią walki wieczoru na WrestleManii. Co chwilę powtarzał mi, że jest to jego przeznaczenie. Niestety osądzanie innych nie jest moim zadaniem i nie powinienem zbytnio wypowiadać się w sprawie CM Punka. Czy dobrze zrobił odchodząc z WWE? Nie wiem, postąpił tak jak uważał”.

» WWE RAW Women Mickie James udzieliła wywiadu dla Between the Ropes, w którym wypowiedziała się na temat bycia częścią fabuły dotyczącej RAW Women’s Champion Alexy Bliss oraz Nia Jax:

”Byłam po obu stronach w tej fabule. Jest to coś z czym mamy do czynienia na co dzień, w naszym prawdziwym świecie, nie tylko w wrestlingu. Zastraszanie innych często ma miejsce w szkołach, internecie, więc aby móc pomóc innym doszliśmy do wniosku, że trzeba coś podobnego przygotować. Ten konflikt z pewnością wyzwala w ludziach prawdziwe emocje, ponieważ mogą się do nas dołączyć”.

» Jay Lethal w rozmowie dla Sporting News wypowiedział się na temat możliwości dołączenia do WWE:

”Jedyna rzecz, która jest męcząca to fakt iż co chwile ktoś pyta mnie o marnowanie czasu na scenie niezależnej i przejście do WWE. Ja twierdzę, że uwielbiam moją historię w Ring of Honor i nie jestem zainteresowany dołączeniem do innych federacji. Każdy z wrestlerów chciałby w przyszłości spróbować swoich sił, gdyż jest to jak spełnienie marzeń. Mimo wszystko ja wciąż staram się być częścią głównego produktu ROH i tak pozostanie”.