Uwaga na Spoilery! CM Punk pojawił się na TakeOver w Chicago?, Skuteczny plan Alexy Bliss na MITB, Nikki Cross w głównym rosterze?

» CM Punk nie powróci do WWE, ale mimo wszystko fani z jakiegoś powodu mają taką nadzieję. W zeszłym roku pojawiło się zdjęcie tak zwane photoshop, na którym ukazany został CM Punk podczas gali NXT TakeOver w Chicago. W tym roku stało się tak samo, jednak niektóre osoby nie widzą podobieństwa w tych obu zdjęciach. Oczywiście były World Champion nie był obecny na evencie organizowanym przez NXT.

» Podczas niedzielnej gali WWE PPV Money in the Bank, Alexa Bliss zaatakowała Nia Jax oraz Rondę Rousey zanim zainkasowała walizkę Money in the Bank. Dzięki niej poznaliśmy nową mistrzynię kobiet RAW. Alexa w swojej karierze miała okazję pochwalić się tytułem mistrzowskim aż pięciokrotnie.

» Podczas sobotniego eventu TakeOver, Nikki Cross musiała uznać wyższość Shayny Baszler.

Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wypowiedział się na temat przyszłości byłej pretendentki do NXT Women’s Championship:

”Nie wiem, czy Nikki Cross jest gotowa. Ona oczywiście mogłaby występować w głównym rosterze. Ja wciąż nazywam ją Nikki Cross of Sanity. Niestety z kilku powodów nie oglądamy jej oraz członków The SAniTY w głównym rosterze WWE. Być może już wkrótce to się zmieni, a konflikt z udziałem wrestlerki oraz mistrzyni kobiet NXT zakończył się”.