Wpływ Triple H na rozwój dywizji kobiet, Jerry Lawler wyjawia szczegóły śmierci swojego syna, John Cena wystąpi w Double Take

» Stephanie McMahon udzieliła wywiadu w #MaxOut with Ed Mylett Show, gdzie wypowiedziała się na temat zaangażowania Triple H w rozwój NXT oraz dywizji kobiet:

”Było tego wiele. Triple H rozpoczął swoją pracę z NXT, dzięki czemu z tygodnia na tydzień nasze eventy rozkwitały, a obecnie NXT jest trzecim brandem w WWE i jednym z najczęściej oglądanych programów w sieci WWE Network. Mój mąż zaczął od rekrutacji elitarnych sportowców mężczyzn i kobiet, a następnie trenował kobiety tak samo jak facetów dając im możliwość na zaprezentowanie swojej najlepszej strony. Tak więc w trakcie live eventów, które nie są prezentowane w telewizji nasze talenty mają okazję do doskonalenia swoich umiejętności przed publicznością. Po jakimś czasie coraz częściej na widowni w trakcie walk z udziałem kobiet można usłyszeć chanty typu – this is wrestling lub women is wrestling”.

» WWE Hall of Famer Jerry Lawler wyjawił szczegóły śmierci swojego syna:

”Christopher wdał się w bójkę z kimś z kim nie powinien. Miał ranę nad okiem, ale mimo wszystko czuł się bardzo dobrze. Po chwili dowiedzieliśmy się od naocznego świadka, że to co powiedział im szeryf nie miało nic wspólnego z walką mojego syna. Kilka godzin później dostaliśmy kolejny telefon z Raleigh tym razem od zastępcy szeryfa, który powiedział, że ma dla nas złe wieści, ponieważ Brian się powiesił w więziennej celi. Jest wielu naocznych świadków, którzy twierdzą inaczej, więc muszę nawiązać z nimi kontakt i przeanalizować wszystko”.

» WWE Star John Cena nawiązał współpracę z hipnotyzerem Chrisem Jonesem w nowej serii dowcipów, w której wystąpią także inne gwiazdy. Premiera Double Take będzie miała miejsce 5 września na Facebook Watch. Każdy odcinek ma trwać od 12 do 15 minut. Udział w nich wezmą Cena, Steve-O, Adam Rippon, NeNe Leakes, Gabriel Iglesias oraz Pamela Anderson: