Kto jest liderem w NXT według Triple H?, Will Ospreay pod wrażeniem wyczynu Bayley i Sashy Banks, Vince McMahon dziękuje fanom za SummerSlam

» WWE COO Triple H wypowiedział się na temat gwiazd, które stanowią o sile szatni WWE NXT:

”Współpraca z Johnnym Gargano i Tommaso Ciampą była dla mnie przyjemnością. Są to faceci, którzy posiadają niesamowite umiejętności, a także mają wszelkie predyspozycje do bycia liderami szatni NXT. Podczas tegorocznego turnieju Mae Young Classic, Tegan Nox doznała bardzo groźnego urazu kolana po, którym lekarze natychmiast zaprowadzili ją na zaplecze. Jak się okazało pierwszą osobą, która chciała pomóc wrestlerce był Tommaso Ciampa i to on trzymaj na jej kolanie zimny okład zmniejszający opuchliznę. Gargano jest liderem, ale Aleister Black jest wzorem do naśladowania”.

» Will Ospreay za pośrednictwem Twittera opublikował wpis odnoszący się do walki Sashy Banks z Bayley podczas NXT TakeOver w Brooklynie. W tym okresie historyczne zwycięstwo odniosła Bayley, dzięki czemu zdobyła NXT Women’s Championship. Ospreay był pod ogromnym wrażeniem po obejrzeniu tej walki przy czym dodał, że od tego momentu tak wiele kobiet występuje w wrestlingu:

» Prezes WWE Vince McMahon za pośrednictwem Twittera podziękował WWE Universe za kolejny udany tydzień SummerSlam: