Sasha Banks woli NXT od RAW?, WWE w sprawie śmierci Bobby’ego Heenana, Powrót dawnych gal WCW do WWE?, Kolejna operacja Davey’a Richardsa

» WWE RAW Women Sasha Banks udzieliła wywiadu dla Her Take, w którym wypowiedziała się na temat przyjaźni z Bayley, Charlotte Flair oraz Becky Lynch, a także porównała NXT z RAW:

”NXT jest lepsze od RAW, ponieważ jest to mój prawdziwy dom. Natomiast moje dołączenie na RAW było tylko i wyłącznie decyzją pewnych osób. Za sprawą wspomnianych dziewczyn każdego dnia chce być lepszą zawodniczką. Pamiętam jak we czwórkę byliśmy w NXT….. Popychaliśmy się nawzajem i każdy nasz pojedynek był oceniany przez chłopaków w szatni za najlepszy danego wieczoru. To najlepsze uczucie na świecie”.

» Federacja World Wrestling Entertainment wydała specjalne ogłoszenie dotyczące śmierci legendarnego managera oraz Hall of Famera Bobby’ego ”The Brain” Heenana:

”WWE jest smutne, ponieważ dowiedziało się, że w wieku 73 lat zmarł uznawany przez wielu za największego managera w historii sportu i rozrywki WWE Hall of Famer Bobby Heenan. Dzięki swojej długiej karierze trwającej od ponad czterech dekad Heenan otrzymał przydomek ”The Brain” i stał on za promocją wielu niesamowitych wrestlerów. Podczas swojej przygody z AWA i WWE wyprodukował takie gwiazdy jak: Nick Bockwinkel, the Blackjacks, Big John Studd, King Kong Bundy, “Ravishing” Rick Rude, “Mr. Perfect” Curt Hennig, the Brain Busters (Arn Anderson i Tully Blanchard), Harley Race oraz oczywiście pierwszego WWE Hall of Famera Andre The Gianta – poprowadził go do ringu na WrestleManii III, gdzie zgromadziło się 93.173 fanów”.

WWE składa kondolencje rodzinie Heenana oraz najbliższym przyjaciołom i fanom.

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że oficjele federacji World Wrestling Entertainment mają w planach przywrócenie kilku gal PPV jakie mogliśmy oglądać w WCW. Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzących wydarzeniach i promocjach na żywo wykorzystywane będą stare etykiety z logiem WCW co więcej być może niektóre gwiazdy WWE będą pojawiały się z takim logiem na RAW lub SmackDown Live. W latach 2004-2008 jedna z gal nosiła nazwę Great American Bash, w 2009 roku nazwa ta została zmieniona tylko na The Bash, a niespełna trzy lata później ta nazwa powróciła jako specjalne wydanie SmackDown z udziałem takich gwiazd jak: Jim Duggan, Sgt. Slaughter, Santino Marella, Drew McIntyre, Hunico, Camacho oraz Zacka Rydera, który w battle royal o ustalenie tymczasowego GM RAW jako ostatniego wyeliminował Kane’a.

» Były ROH World Champion Davey Richards za pośrednictwem Twittera ogłosił, że będzie musiał odwołać swoje bookingi ze względu na kontuzję:

”Chciałbym wszystkich przeprosić. Muszę anulować moje pozostałe bookingi na 2017 rok, ponieważ moje prawe kolano potrzebuje natychmiastowej operacji. Zawsze starałem się dawać z siebie sto procent i być prawdziwym sobą przed fanami. Niestety od 2006 roku zmagam się z problemami, a dokładniej od mojego pierwszego udziału w turnieju Ring of Honor kiedy to zerwałem więzadła w kolanie. Różne narkotyki, substancje sprawiły, że jestem w stanie walczyć do dnia dzisiejszego. Od 10 lat daje z siebie jak najwięcej i mam nadzieję, że moja przygoda z wrestlingiem nie zakończy się teraz. Mam nadzieję, że po operacji kolana jeszcze będę mógł wrócić do uprawiana tego co kocham. Mimo wszystko dziękuję za wsparcie!”.