WWE COO niezadowolony z pozycji swoich podopiecznych, Brak pomysłu WWE na The Miza, Kto zniszczył kurtkę Finna Balora?, Ważna rozmowa Triple H z Vincem McMahonem

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że WWE COO Triple H jest bardzo niezadowolony z obecnej pozycji byłego mistrza NXT oraz Universal Finna Balora na RAW, a także uważa iż jego podopieczni z NXT marnują się na czerwonej tygodniówce przez co zachęca ich do wyrażania chęci dołączenia na SmackDown Live, gdzie każdy będzie dobrze wypromowany i otrzyma swoją szansę. W tym celu Triple H odbył poważną rozmowę z prezesem WWE Vincem McMahonem, do którego należy ostatnie słowo w każdej kwestii związanej z jego organizacją. W ostatecznym rozrachunku prezes zaakceptował warunki Triple’a dzięki czemu takie gwiazdy jak Shinsuke Nakamura oraz Bobby Roode trafiły na niebieską tygodniówkę.

» Wiele osób twierdzi, że The Miz jest w świetnej formie i prezentuje się doskonale przez co fani WWE coraz częściej domagają się od federacji pushu dla zawodnika i darowania mu szansy na zdobycie WWE Universal Title bądź WWE Title. Niestety oficjele WWE wciąż nie mają pomysłu na jego postać o czym mogliśmy dowiedzieć się chociażby podczas SummerSlam, gdzie wystąpił w kick offie poprzedzającym główną galę. Wszystko wskazuje na to, że na dzisiejszym RAW dowiemy się z kim na gali No Mercy zmierzy się The Miz, jednak najprawdopodobniej jego rywalem będzie Jason Jordan.

» Podczas weekendowego live eventu z udziałem gwiazd RAW w Brisbane w Australii, Bray Wyatt zaatakował pierwszego mistrza WWE Universal Finna Balora przez co ten drugi postanowił pochwalić się swoją zniszczoną kurtką:

Na No Mercy Finn Balor zmierzy się z Brayem Wyattem. Warto dodać, że wrestlerzy walczyli ze sobą już na SummerSlam i zwycięsko z tego starcia wyszedł Finn. Czy tym razem będzie podobnie?