Wkrótce poznamy WWE NXT UK Women’s Champion, Mixed tag team match na Hell in a Cell, Reunion członków The Wyatt Family?

» Podczas NXT UK TV tapingu poznamy pierwszą w historii WWE NXT UK Women’s Champion. Na Insomnia Festival w Birmingham zostały zapowiedziane takie zawodniczki jak: Toni Storm, Dakota Kai, Rhea Ripley, Jinny, Isla Dawn, Killer Kelly oraz Xia Brookside. Tej samej nocy dojdzie do konfrontacji z udziałem WWE UK Championa Pete’a Dunne’a i Tylera Bate’a, a ich rywalami będą Mark Coffey oraz Wolfgang.

» Federacja WWE poinformowała, że podczas nadchodzącej gali Pay-Per-View Hell in a Cell dojdzie do Mixed Tag Team Matchu z udziałem Daniela Bryana oraz Brie Belli, a ich rywalami będą The Miz i Maryse. Ten pojedynek powstał po wygraniu konfrontacji Miza z Bryanem podczas zeszłotygodniowego SummerSlam. Jest to pierwszy oficjalny mecz zapowiedziany na powyżej wspomniane wydarzenie, które odbędzie się 16 września w AT&T Center w San Antonio.

» WWE Star Bray Wyatt za pośrednictwem Twittera wysłał kolejne ostrzeżenie w kierunku członków The Shield. Podobna sytuacja miała miejsce w 2014 roku, kiedy to doszło do konfrontacji z udziałem The Wyatt Family oraz “Tarczy”. W ostatnim czasie Bray nie pojawiał się w telewizji, ponieważ jego tag team partner z Deleters of Worlds jest kontuzjowany i być może dojdzie do pojednania The Wyatt Family.