John Cena chce walki z Romanem Reignsem, The Rock prezydentem USA?, Frankie Kazarian o dołączeniu do Bullet Club, Dowcip Hideo Itamiego

» WWE SmackDown Live Superstar John Cena w rozmowie z Justinem Barrasso dla Sports Illustrated wypowiedział się na temat chęci stoczenia walki z Romanem Reignsem:

”Roman Reigns każdej nocy jest poddawany nowym wyzwaniom chociażby związanymi z reakcją fanów WWE, ale radzi sobie ze wszystkim bardzo dobrze. Jego występy są odpowiedzią dla fanów, którzy uważają, że Roman nie zasługuje na bycie czołową gwiazdą w WWE. On aktualnie robi to co ja robiłem w latach 2006 do 2008. Roman podobnie jak i ja uważa WWE za swoje podwórko. Moja niesamowita kariera jest odpowiedzią dla fanów, którzy mnie nie lubią”.

» Portal F4WOnline.com informuje o tym, że witryna betonline.ag postawiła na The Rocka, który według niej będzie następnym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Wśród osób wymienionych znalazły się takie postacie jak: Donald Trump, Mike Pence, Michelle Obama oraz Bernie Sanders.

» Frankie Kazarian udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard’s Week In Wrestling, w którym wypowiedział się na temat dołączenia do Bullet Club oraz przejścia heel turnu na Christopherze Danielsie:

”Rozmawiałem o tym z wieloma osobami, że dołączę do Bullet Club, a dokonam tego na moim przyjacielu Chrisie Danielsie, który okazał się być samolubnym człowiekiem i zrezygnował z The Addiction tylko po to, aby zdobyć ROH World Championship. Stałem się zazdrosnym młodszym bratem, na którego nie zwracano uwagi, ale wierzę, że wkrótce role się odwrócą i to oczy fanów wrestlingu będą zwrócone w moim kierunku”.

» 20 maja w Chicago odbędzie się specjalna gala NXT TakeOver, podczas której pretendent do pasa Hideo Itami zmierzy się z Bobbym Roodem. Hideo za pośrednictwem Twittera zażartował sobie z miasta rodzinnego byłej gwiazdy WWE CM Punka, który również wykonywał akcję GTS: