Wypowiedź Romana Reignsa na temat wszystkich uczestników Elimination Chamber Matchu

WWE RAW Superstar Roman Reigns udzielił wywiadu dla ESPN promującego dzisiejszą galę WWE PPV Elimination Chamber. Roman wypowiedział się na temat swoich przeciwników z Elimination Chamber Matchu.

Braun Strowman:

”On jest prawdziwym potworem. Jest potężnym i silnym mężczyzną, który potrafi się bardzo sprawnie poruszać. Jest także dobrym sportowcem. To co robimy nie jest bardzo proste, ale mimo swoich niesamowitych warunków fizycznych wielokrotnie udowadniał, że ma głowę na karku. Myślę, że przez wiele lat będzie potworem w federacji WWE”.

Seth Rollins:

”To mój brat pod wieloma względami nie tylko w świecie wrestlingu, ale także i w prawdziwym życiu. Razem przeszliśmy tak wiele, mieliśmy okazję nie raz tworzyć nową historię i cieszę się, że wystąpimy razem w EC Matchu”.

Finn Balor:

”Jest coś fajnego w Finnie Balorze. Wystarczy spojrzeć na jego niesamowitą historię. Jego czas spędzony w Japonii, gdzie stanowił o sile Bullet Club i myślę, że znajduje się we właściwym miejscu oraz jest odpowiednią osobą, która wejdzie i być może wygra niedzielne starcie. Cieszę się z tego, iż on ciągle się rozwija”.

Elias:

”On jest artystą estradowym i ciągle rozwijającym się. On spełnił w stu procentach swoje marzenie i co tydzień pojawia się w środku ringu z gitarą, po czym żartuje z danego miasta oraz śpiewa. On robi całkiem dobrą robotę i jest fajny, ale to wciąż nieoszlifowany diament”.

The Miz:

”Jest niedocenianym koniem pociągowym. Jestem niezmiernie dumny z jego pracy oraz z tego w jaki sposób reprezentuje firmę. On posiada wszystko co powinien mieć prawdziwy mistrz zresztą co chwilę przypomina nam o tym w Miz TV. Jestem wdzięczny za to, że możemy przebierać się w jednej szatni”.

John Cena:

”On jest jak The Babe. Nie wydaje mi się, aby kiedykolwiek był ktoś taki jak John Cena. Dlatego ludzie, którzy porównują się do nie myślą o sobie w pozytywny sposób. On od ponad 15 lat jest na samym szczycie. Ja pracuję jako wrestler dopiero od kilku lat i mam wiele szacunku do Lidera Cenation”.