Kolejny etap przygotowań The Undertakera, Ważna wiadomość Brauna Strowmana, Nowa stajnia na RAW?, Reakcja Finna Balora na atak

» Michelle McCool, czyli żona The Undertakera za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie, na którym widać jak ich córka daje porady w sprawie pokonania Ramana Reignsa, z którym Deadman przegrał na WrestleManii 33 mimo bardzo dobrego pojedynku:

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW Braun Strowman zaatakował Romana Reignsa, a następnie na Twitterze wysłał oświadczenie w kierunku swojego przeciwnika, z którym zmierzy się na najbliższej gali WWE PPV:

» Po zejściu z anteny poniedziałkowego odcinka Monday Night RAW odbył się dark match, w którym Dean Ambrose pokonał WWE Intercontinentala Championa The Miza w non-title matchu. Warto dodać, że mistrz pojawił się wraz z Curtisem Axelem i Bo Dallasem, czyli nowymi tag team partnerami.

» Pierwszy WWE Universal Champion Finn Balor został zaatakowany przez Eliasa Samsona podczas najnowszego odcinka czerwonej tygodniówki. Od tego incydentu Finn opublikował na Twitterze bardzo ciekawy wpis: