The Undertaker oraz Chris Jericho pojawią się na kampanii Kane’a, Przerwa The Miza i Curtisa Axela, Nowy theme song Monday Night RAW

» W zeszłym tygodniu The Undertaker pojawił się na wielkiej kampanii organizowanej przez Glenna Jacobsa (Kane’a), który kontynuuje swoją kandydaturę na burmistrza Knox County w stanie Tennessee. Kolejny pokaz odbędzie się 1 marca w Knoxville. Gospodarzem specjalnego odcinka Talk Is Jericho będzie Chris Jericho – również w Knoxville jak widać na poniżej zamieszczonym zdjęciu:

» Podczas weekendowych live eventów Curtis Axel przebywał ze swoją rodziną na wakacjach w Jamajce, WWE Intercontinental Champion The Miz także miał wolny weekend przez co Bo Dallas w pojedynkę musiał rywalizować na tych wydarzeniach. Niestety Bo musiał uznać wyższość Finna Balora w Dallas przez co pojawiły się plotki dotyczące kontynuacji konfliktu z udziałem byłego mistrza Universal oraz mistrze IC The Miza.

» W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się, że piosenka ”Born For Greatness” zespołu Papa Roach będzie nowym theme songiem Monday Night RAW: