Kurt Angle w następnym WWE “Ride Along”, Kairi Sane na temat Mae Young Classic, Okładka WWE 2k18 pomyłką? Zapowiedziane pojedynki w następnym epizodzie NXT, Shinsuke Nakamura spotyka się z gwiazdami Slammiversary

» Następny odcinek programu WWE “Ride Along” pojawi się na WWE Network po Monday Night RAW,w którym głównymi uczestnikami będzie Big Show, Hall of Famer oraz Generalny Manager Kurt Angle oraz mistrzowie Tag Teamów Cesaro i Sheamus.

» WWE opublikowało krótki filmik, w którym uczestniczka turnieju Mae Young Classic  Kairi Sane zaprasza i omawia wydarzenie. Jak wiemy cały tournament odbędzie się miedzy 13, a 14 lipca w słynnym Full Sail University, gdzie komentatorami będą Jim Ross oraz Lita!

» Firma 2K, która od kilku lat tworzy gry związane z WWE opublikowała filmik, w którym Kevin Owens wyśmiewa okładkę, na której widnieje Seth Rollins. Sam oczywiście twierdzi, że jest to “pomyłka” i on powinien się na niej znajdować.

» Na następny tydzień podczas epizodu NXT jak wcześniej zostało zapowiedziane odbędzie się walka o główne mistrzostwo NXT bronione przez Bobby’ego Roode’a, który zmierzy się z Roderick’em Strong’em. Dodatkowo zostanie pokazana również walka tag teamowa – Hideo Itami i Kassius Ohno vs. Killian Dain i Alexander Wolfe (The SAnitY) z powodu ostatniego ataku na pierwszą dwójkę.

» Poniżej znajduje się zdjęcie Shinsuke Nakamury, w którym spotykał się z rodakami występującymi w Slammiversary: Naomichi Marufuji, Taiji Ishimori, a także agentem Impact Wrestling Scott D’Amore.