Wyniki NXT 05.07.17 oraz najnowsze informacje po epizodzie

Kassius Ohno and Hideo Itami vs SAnity ( Killian Dain and Alexander Wolfe)

Winners – SAnity

Po walce pokazano krótki wywiad z Ember Moon w Performance Center. Moon jasno powiedziała, że jest już gotowa na Asuke i chce odebrać jej mistrzostwo. W trakcie pojawia się Ruby Riot, która przerywa wypowiedź i mówi, że Nikki oraz Ember miały już swoje szanse, a teraz jest kolej na pojedynek.

Od razu przenieśliśmy się do kolejnego wywiadu, którego udzielał Drew McIntyre.  Zapowiada, że pojedynek Stronga z Bobbym Roodem będzie fantastyczny. Sam mówca bardzo ceni każdego byłego mistrza NXT, który później stawał się gwiazdą w głównym rosterze. Drew jasno stwierdził, że dołączy do tej listy i nie ma znaczenia z kim ma się zmierzyć – czy będzie to Killian Dain, Roode czy Strong, każdego pokona na swojej drodze. Bycie mistrzem jest jego przeznaczeniem.

NXT Championship Match: Bobby Roode (c) vs Roderick Strong
Winner and STILL NXT Champion, Bobby Roode!
Jak widzimy podczas walki blisko ringu towarzyszyła rodzina Rodericka Stronga, która miała swój udział w ostatecznym wyniku walki:

Po walce tag teamów dodatkowo wzrosło napięcie na linii Hideo Itami – Kassius Ohno:

WWE opublikowało również na platformie YouTube gdzie po całej tygodniówce na parkingu Drew został zaatakowany przez członków The SAnitY!

Podczas epizodu potwierdzono, że Johnny Gargano pojawi się za tydzień aby po raz pierwszy wypowiedzieć się na temat wydarzeń związanych z końcówką NXT TakeOver w Chicago!