Cody Rhodes promuje walkę z Kurtem Angle, Frustracja Big Showa, Statystyki Jacka Swaggera, Erick Bischoff o CM Punku

» Były WWE Superstar Cody Rhodes udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat reakcji fanów na jego pojawienie się podczas starcia z Kurtem Angle:

”Spójrzcie na to, że The American Nightmare czasem jest wygwizdywany, a czasem uwielbiany czego przykładem mogą być moje ostatnie pobyty w Ring of Honor. Moje dwie walki z Kurtem Angle były celebracją wrestlingu/uroczystością, a nasze kolejne starcie będzie największym w historii Northeast Wrestling. Jestem gotowy i w ten piątek stworzymy kolejne świetne show”.

» Big Show w rozmowie dla Sporting News wypowiedział się na temat swojej walki z O’Neillem, do której może nie dojść na WrestleManii 33:

”To trochę frustrujące, ponieważ mój kontrakt z WWE wygasa w lutym 2018 roku, więc nie wiem co się wydarzy do tego czasu. Nie wiem, czy będę miał okazję wystąpić na przyszłorocznej WrestleManii. To chyba moja ostatnia szansa, aby zmierzyć się z kimś z kim do tej pory nie walczyłem. Jestem w bardzo dobrej kondycji, ale nie wiem jak wygląda sytuacja między Shaquillem, a WWE”.

» Darren Bongiovanni – osoba zajmująca się statystykami w wrestlingu poinformował, że ”Były” WWE Superstar Jack Swagger swój ostatni pojedynek w federacji stoczył 1 listopada 2016 roku podczas tapingu Main Event, a jego przeciwnikiem był Simon Gotch.

» Były prezes WCW Eric Bischoff wypowiedział się na temat CM Punka:

”Gdybym był CM Punkiem lub jego agentem skorzystałbym z propozycji jaką otrzymał od federacji Impact Wrestling nie ważne, czy w przeszłości miał złe stosunki z WWE, ponieważ pieniądze to pieniądze, a bez nich nie da się przeżyć w tych czasach. Mam nadzieję, że Pan Punk wysłucha mojej wypowiedzi i posłucha mojej rady, a także powróci do wrestlingu w odpowiednim dla siebie momencie”.