Drew Galloway o kulisach odejścia z IW, Odpowiedź Sama Adonisa, Nakamura powraca do NXT, Szansa Kassiusa Ohno

» Drew Galloway w rozmowie dla Scottish Sun przyznał, że federacja Impact Wrestling zaproponowała mu kontrakt, ale nie zdecydował się na podpisanie go ponieważ:

”W zeszłym tygodniu przybyli do mnie oficjele Impact Wrestling. Zaproponowali mi jeden z najlepszych kontraktów w firmie i zagwarantowali mi bycie twarzą federacji, ale nie mogłem się zgodzić na ich warunki, ponieważ zbyt długo zwlekali ze złożeniem mi propozycji. Przez ostatni miesiąc sporo myślałem na temat mojej przyszłości oraz o mojej rodzinie, której muszę zapewnić życie na odpowiednim poziomie. Gdyby przedstawiciele IW trzy tygodnie temu zaoferowali mi kontrakt to z pewnością bym go podpisał”.

» Sam Adonis(brat Coreya Gravesa) wystąpił w podcaście prowadzonym przez Justina Barrasso, w którym wypowiedział się na temat wypowiedzi Briana Cage’a, który uważa iż ukradł on jego Trump Gimmick:

”Nie miałem zamiaru kopiować kogoś. Nigdy nie postępuje w ten sposób. Nie oglądam (dzisiejszego) wrestlingu. To tylko wrestling i nigdy w życiu nie widziałem kogoś kto występowałby w takim gimmicku, więc postanowiłem się w nim sprawdzić. Nie sądziłem, że ktoś się o coś takiego do mnie przyczepi. Jak dotąd nie spotkałem się z komentarzem w stylu – hej kopiujesz gimmick Briana Cage’a, więc nie wiem z czym on ma problem”.

» Podczas wczorajszego odcinka WWE NXT dowiedzieliśmy się, że w przyszłym tygodniu do ringu powróci były mistrz Shinsuke Nakamura, który zmierzy się z byłym mistrzem WWE Cruiserweight TJ Perkinsem.

» Generalny Manager WWE NXT William Regal ogłosił, że 15 marca(za dwa tygodnie) obecny mistrz NXT Bobby Roode zmierzy się z odmienionym Kassiusem Ohno.