Bray Wyatt przejdzie face turn?, Marty Scurll o byciu mistrzem ROH TV, Kolejna brytyjska gwiazda w NXT

» WWE Hall of Famer Jim Ross wypowiedział się na temat segmentu ze SmackDown z udziałem Braya Wyatta i Randy’ego Ortona:

”To było bardzo ciekawe zakończenie SmackDown Live. Po ohydnym posunięciu ze strony Randy’ego Ortona czarny charakter Bray Wyatt pokazał, że jednak posiada on jakieś uczucia. Wszystko wskazuje na to, że na WrestleManii 33 Viper będzie odgrywał rolę heela w starciu z Bray’em Wyattem, który wreszcie przejdzie face turn”.

» Marty Scurll niedawno udzielił wywiadu dla portalu ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat doświadczenia jakiego nabył w Ring of Honor podczas bycia ROH TV Championem:

”Sam mój pobyt w Ring of Honor jest czymś ekscytującym, ponieważ mogę pokazać się szerszej publiczności. Dlatego cieszę się z tego, że aż tak duża federacja jaką jest Ring of Honor zainteresowała się moją osobą. Fani w Wielkiej Brytanii wiedzą kim tak naprawdę jest ”The Villain” natomiast w Stanach Zjednoczonych większość osób reagowało na mnie tymi słowami – Kim do cholery jest ten facet? Jestem pewien, że mój pobyt w ROH przyniesie mi same korzyści”.

» WWE za pośrednictwem Twittera opublikowało materiał wideo promujący przybycie brytyjskiej gwiazdy Wolfganga do NXT: