Pierwotne plany dotyczące Nakamury, Ciekawe wypowiedzi Jima Rossa, Bullet Club na RAW?, Wywiad z gwiazdami UK

» WWE SmackDown Superstar Shinsuke Nakamura jakiś czas temu udzielił wywiadu dla ESPN.com, w którym wypowiedział się na temat odrzucenia gimmicku, który obecnie ma NXT Champion Bobby Roode:

”Przed moim debiutem w federacji, WWE wysłało do mnie próbkę piosenki, ale nie spodobała mi się ona, więc postanowiłem im ją odesłać. Przez długi czas oficjele WWE starali się mnie przekonać do tej piosenki, ale za każdym razem moja odpowiedź brzmiała – Nie, nie, nie”.

Według wielu portali społecznościowych piosenka ‚Glorious’, którą obecnie używa NXT Champion Bobby Roode została stworzona dla Shinsuke Nakamury.

» WWE Hall of Famer Jim Ross wypowiedział się na temat rozwoju Brauna Strowmana, Maryse oraz powrotu The Hardy Boyz na RAW:

”To była wspaniała noc. Niesamowity odcinek Monday Night RAW z udziałem Brauna Strowmana oraz The Big Showa. Byłem pod ogromnym wrażeniem pracy jaką wykonali obaj wrestlerzy, a reakcja publiczności także pozytywnie mnie zaskoczyła. Strowman jest o wiele młodszym zapaśnikiem od Big Showa, ale mimo upływu lat największy atleta na świecie pokazał, że wie na czym polega dobry wrestling. Jestem pewien, że WWE stara się wypromować prawdziwego heela w postaci Strowmana”.

”Wydaje mi się, że Maryse zrobiła kolosalny postęp, a także nabyła umiejętności, które pozwolą jej do bycia menadżerem, czy też ”adwokatem”. Maryse posiada doświadczenie oraz sporą wiedzę na temat wrestlingu, a przy boku The Miza prezentuje się bardzo dobrze. Widzę w niej potencjał”.

”Cieszę się z tego, że mogą oglądać Matta i Jeffa na Monday Night RAW. W tym tygodniu Jeff stoczył bardzo zabawny pojedynek z Cesaro, ale wciąż dla mnie postać obecnego RAW Tag Team Championa jest wielką zagadką”.

» WWE RAW Superstar Finn Balor za pośrednictwem Instagrama opublikował zdjęcie figurek Bullet Club co może świadczyć o możliwym reunionie:

Chcielibyście zobaczyć taki skład na RAW?

» W poniższym materiale wideo opublikowanym na prywatnym koncie WWE na Twitterze, uczestnicy turnieju WWE UK Pete Dunne, Wolfgand, Mark Andrews oraz Trent Sevent wypowiedzieli się na temat doświadczenia zyskanego podczas WrestleManii 33: