Jack Swagger odszedł z WWE, Kurt Angle chwali Cody’ego Rhodesa, ICW w sieci WWE Network?, Kazuchika Okada porównuje walki

» Były WWE World Heavyweight Champion Jack Swagger wystąpił w podcaście prowadzonym przez Chaela Sonnena, w którym oznajmił, że poprosił oficjeli WWE o natychmiastowe zwolnienie, a Ci przystali na jego propozycję. Jack również dodał, że od dłuższego czasu czuł się niepotrzebny w firmie i bardzo chce pracować na scenie niezależnej w Meksyku, Japonii oraz Wielkiej Brytanii.
Warto dodać, że Jack Swagger podpisał kontrakt z WWE w 2006 roku, a trzy lata później zdobył World Heavyweight Championship.

» Przyszły WWE Hall of Famer Kurt Angle udzielił wywiadu dla Sports Illustrated Extra Mustard, w którym wypowiedział się na temat potencjału Cody’ego Rhodesa:

”Cody jest w stanie zrobić wszystko. Przyglądałem mu się od bardzo dawna i nie mogę uwierzyć w to, że będziemy ze sobą współpracować. On jest świetny, ponieważ może walczyć w dywizji heavyweight oraz cruiserweight, dla niego nie ma żadnych ograniczeń. Od dawna marzyłem o tym, aby móc z nim współpracować i jest jednym z pięciu facetów poza WWE, z którymi uwielbiam pracować”.

» Wszystko wskazuje na to, że w tym tygodniu federacja World Wrestling Entertainment ogłosi nawiązanie współpracy z Insane Championship Wrestling dzięki czemu będziemy mogli śledzić najważniejsze wydarzenia tejże federacji w sieci WWE Network.

» W poniższym materiale wideo Kevin Kelly przeprowadził wywiad z Kazuchika Okadą, który porównał starcie AJ Stylesa z Johnem Ceną(Royal Rumble) ze swoją walką z Kennym Omegą:

”Ja jestem przekonany do tego, że nasz pojedynek był o wiele lepszy od nich, a z racji iż jesteśmy w drodze do Stanów Zjednoczonych to chciałem zwrócić uwagę amerykańskich fanów wrestling na to co robimy w New Japan Pro Wrestling”.