Niesamowity wyczyn Brauna Strowmana, Kane wciąż nieobecny w TV, Kurt Angle opowiada o motywacji do powrotu, Negatywne opinie względem Cody’ego Rhodesa

» Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW otrzymaliśmy starcie z udziałem Brauna Strowmana oraz Apollo Crewsa. Wszystko było by normalne, gdyby nie nieasmowity double front kick ze strony olbrzyma, po którym otrzymał on niesamowitą reakcję ze strony fanów oraz komentatorów, a WWE Hall of Famer Mick Foley postanowił wypowiedzieć się na ten temat w poniższy sposób:

”Zgadzam się z Bookerem T. Nigdy w życiu nie widziałem czegoś tak niesamowitego jak ten kopniak w wykonaniu Brauna Strowmana! Niesamowite!”.

» WWE Superstar The Monster Kane jest nieobecny w TV przez kilka miesięcy ze względu na udział w kampanii politycznej. Poniżej przedstawiamy zdjęcie, na którym znajduje się zawodnik SmackDown Live kupujący sałatkę ziemniaczaną w lokalnej restauracji:

» Generalny Manager Monday Night RAW Kurt Angle udzialił wywiadu dla Esquire Middle East, w którym wypowiedział się na temat motywacji do powrotu do WWE:

”Cóż mam trójkę małych dzieci, które w rzeczywistości nigdy nie miały okazji oglądać mnie w ringu. Więc dla moich dzieci chciałem powrócić do ringu, a także czuję, że jestem winien coś światu WWE. Zamierzam zakończyć moją przygodę z wrestlingiem w miejscu, w którym ją rozpocząłem. Wiem, że wiele osób wyczekiwało na mój powrót do WWE od kilku lat i mogę teraz oficjalnie powiedzieć, że nie chodzi o kwestie finansowe oraz moje ego. Chodziło mi o moje dzieci i chce im pokazać w czym tata jest najlepszy”.

» Cody Rhodes po odejściu z federacji World Wrestling Entertainment na scenie niezależnej odniósł ogromny sukces, ponieważ w ciągu 15 miesięcy zdobywał mistrzostwa w największych federacjach. Wszystko wskazuje na to, że podczas jednego z eventów NJPW odbędzie się World Champion vs World Champion Match jednak według Dave’a Meltzera z Wrestling Observer Newsletter nie będziemy świadkami takiego pojedynku, gdyż Cody zebrał sporo negatywnych opinii za to, iż stara się reprezentować japońską organizacją w Stanach Zjednoczonych mimo iż jest tam dopiero od niedawna.