Nowy członek Broken Club, Zawodniczka GFW kontuzjowana, Byłe gwiazdy WWE w GFW?, Jak wygląda przyszłość Rockstar Spuda?

» WWE RAW Superstar Matt Hardy za pośrednictwem Instagrama opublikował zdjęcie, na którym widzimy nowego członka Broken Club:

The #BROKEN Club.

A post shared by #BROKEN Matt Hardy (@matthardybrand) on

» Podczas zeszłotygodniowej gali Slammiversary XV Diamante najprawdopodobniej nabawiła się kontuzji przez, którą będzie musiała zrobić sobie dłuższą przerwę od występów w ringu. Zawodniczka otrzymał spore pochwały od ludzi z GFW za to, że mimo urazu jakiego nabawiła się w trakcie pojedynku nie poddała się i dokończyła swój udział na Slammiversary.

» Portal PWInsider.com informuje o tym, że podczas najbliższych tapingów GFW pojawi się kilku byłych zawodników federacji World Wrestling Entertainment jednak na obecną chwilę nie wiemy kim będą nowe wzmocnienia organizacji Jeffa Jarretta. Macie jakieś pomysły?

» Jeff Jarrett w jednym z wywiadów wyjawił, że Rockstar Spud powróci do federacji GFW dopiero wtedy, gdy znajdzie się jakiś pomysł na zawodnika, ponieważ na obecną chwilę nie ma żadnych planów związanych z tym zawodnikiem.
Warto także dodać, że podczas ostatnich tapingów GFW na zapleczu pojawili się Tyrus i Swooggle jednak oni też nie wzięli udziału w nagraniach.