Finn Balor żartuje z Royal Rumble, Elias zadowolony ze współpracy z Johnem Ceną, Rockstar Spud pojawił się na TakeOver w Filadelfii

» Tymczasem były WWE Universal Champion Finn Balor za pośrednictwem Twittera wysłał do siebie wiadomość dotyczącą ”nie przeskoczenia przez górną linę podczas gali Royal Rumble tak jak to zrobił na poniżej zamieszczonym zdjęciu”. Balor jest jednym z 18 wrestlerów, którzy ogłosili swój udział w dzisiejszym Royal Rumble Matchu:

» WWE Superstar Elias udzielił krótkiego wywiadu dla Baltimore Sun, w którym wypowiedział się na temat współpracy z Johnem Ceną:

”WWE to miejsce, w którym każdy z wrestlerów chce być. John Cena jest w wrestlingu od tak dawna i cieszę się, że mogłem z nim współpracować. Jako performer każdy chciałby z pewnością być na moim miejscu i mam nadzieję, że będę mógł z nim dłużej występować”.

» Rockstar Spud pojawił się w Filadelfii podczas wczorajszego specjalnego eventu NXT TakeOver. Jakiś czas temu podpisał on kontrakt z federacją World Wrestling Entertainment i miał występować w dywizji Cruiserweight na 205 Live, ale jak dotąd nie doczekaliśmy się jego debiutu: