Ric Flair podaje swoich faworytów Royal Rumble Matchów, Ronda Rousey nie wystąpi na Royal Rumble, Gwiazdy na imprezie Icons Of Wrestling

» WWE Hall of Famer Ric Flair udzielił wywiadu dla sky sports, w którym wypowiedział się na temat zwycięstwa Asuki w Women’s Royal Rumble Matchu oraz Romana Reignsa w Men’s Royal Rumble Matchu:

”Chciałbym, aby wygrała Asuka. Ona jest kolorowa, fani ją kochają i trzeba ją przyrównać do damskiej wersji Great Muty, a przede wszystkim jest bardzo utalentowana. Wszystkie dzieci jakie przybywają z Japonii są bardzo silne technicznie i mechanicznie. Dużo uwagi skupia się teraz na WrestleManii, a na myśl od razu wysuwa się Roman Reigns, który ma bardzo duże szanse na zwycięstwo w royal rumble matchu. Uwielbiam Romana, gdyż jest świetnym bohaterem i świetnym facetem. Zasługuje na to”.

» Dwa dni temu Ronda Rousey udzieliła wywiadu dla TMZ Sports, w którym wypowiedziała się na temat potencjalnego udziału w Women’s Royal Rumble Matchu. Ronda także poinformowała o tym, że w odbycia Royal Rumble będzie przebywała w Columbii, aby ukończyć nagrania do filmu Mile 22:

¡Hola Bogota! #mile22

Post udostępniony przez rondarousey (@rondarousey)

» W ten weekend oprócz gali PPV Royal Rumble w Filadelfii odbędzie się impreza Icons Of Wrestling z udziałem takich gwiazd wrestlingu jak: Sting, Ric Flair, Scott Hall, Vader, Bully Ray, Billy Gunn, Bruce Prichard, Teddy Long, Scott Steiner, Mark Henry, Booker T, Jerry Lawler oraz Corey Graves. Więcej informacji znajdziecie w poniżej zamieszczonym materiale wideo:

Heading your way Philly. ? www.thecollectorfest.com

Post udostępniony przez Sting (@stinger)