Z kim zmierzy się Asuka na WrestleManii 34?, Ric Flair najlepszym wrestlerem według The Miza, Drake Maverick w poszukiwaniu gwiazd WWE 205 Live

» Na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawiła się sonda, w której fani mogą głosować na rywalkę Asuki podczas WrestleManii 34. Poniżej przedstawiamy aktualne wyniki głosowania:

60 procent głosów na SmackDown Women’s Champion Charlotte Flair,
33 procent głosów na RAW Women’s Champion Alexe Bliss,
7 procent na pretendentke do SD Women’s Title Ruby Riott.

» WWE Intercontinental Champion The Miz w rozmowie dla WTMJ-TV Milwaukee wypowiedział się na temat Rica Flaira mówiąc o tym, że jest najlepszym wrestlerem na świecie:

”Moim zdaniem Ric Flair jest najwspanialszym wrestlerem wszech-czasów, jest niewiarygodny i miałem okazję otrzymać od niego wiele cennych porad o tym co mi wolno, a czego nie wolno robić. Czy mogę powiedzieć coś złego o nim? Raczej nie. On jest po prostu niesamowitą osobą i niesamowitym wykonawcą ringowym. Mimo upływu lat ludzie wciąż krzyczą Woooo!”.

» 205 Live General Manager Drake Maverick za pośrednictwem Twittera opublikował kilka zdjęć z ostatnich live eventów WWE NXT w Orlando, gdzie bacznie przyglądał się przyszłym gwiazdom WWE 205 Live: