Plany dotyczące występu Daniela Bryana na WrestleManii 34, Jinder Mahal oraz Bobby Roode przed wielką szansą, Sukces The Miza oraz Asuki

» Po raz pierwszy od 14 kwietnia 2015 roku, GM SmackDown Live Daniel Bryan zmagał się fizycznie w ringu WWE. Portal The Wrestling Observer Newsleter informuje, że na WrestleManii 34 odbędzie się tag team matchu z udziałem Shane’a McMahona oraz Daniela Bryana, a ich rywalami będą Sami Zayn oraz Kevin Owens. Dwójka wrestlerów z Kanady pierwotnie miała się zmierzyć ze sobą na największej gali roku, ale te plany zostały zmienione.

» Po ogłoszeniu na SmackDown dotyczącym triple threat matchu o United States Championship, Jinder Mahal oraz Bobby Roode za pośrednictwem portali społecznościowych wypowiedzieli się na temat swojej szansy przed jaką stoją na WrestleManii 34:

» W tym tygodniu Asuka oraz WWE Intercontinental Champion The Miz pokonali Brauna Strowmana oraz RAW Women’s Champion Alexe Bliss dzięki czemu awansowali do kolejnej rundy turnieju WWE Mixed Match. W 12 tygodniu turnieju zwycięzcy zmierzą się z Bobby Roodem i Charlotte Flair bądź Sashą Banks i Finnem Balorem.