The Miz i Asuka zadowoleni z turnieju, Alberto El Patron porównuje Impact Wrestling i WWE, Kto wystąpi na 25-leciu Monday Night RAW?, Przygotowania Rica Flaira do swojego występu

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o tym, że The Miz oraz Asuka wezmą udział w turnieju WWE Mixed Match Challenge. Jest to czwarty zespół reprezentujący czerwony brand. Zarówno były mistrz IC jak i była NXT Women’s Champion postanowili wypowiedzieć się na Twitterze w tej sprawie:

» Impact Wrestling Star Alberto El Patron udzielił wywiadu dla Miami Herald, w którym porównał swoją pracę dla Impact, a WWE:

”Pozwalają mi w Impact być samym sobą, po prostu mogę robić to co potrafię najlepiej. Ludzie doceniają mnie jeszcze bardziej za naturalność. Kiedy wróciłem do Impact Wrestling podczas Bound For Glory wszystkie słowa jakie wypłynęły z moich ust były prawdą i to będzie trwało tak długo dopóki będę w tej federacji. Coraz częściej ludzie doceniają mnie za wygłaszane proma oraz pytają dlaczego tak nie było w innej firmie? Cóż powodem było to, że nigdy nie miałem tam wolności jaką mam w Impact”.

» W zeszłym tygodniu w internecie pojawiła się spora dyskusja na temat osób, które wezmą udział w specjalnym odcinku Monday Night RAW z okazji 25-lecia. Portal PWInsider.com informuje o tym, że Jim Ross oraz Jerry Lawler na sto procent wezmą udział w tym przedsięwzięciu, a oprócz nich reklamowane gwiazdy to: WWE Universal Champion Brock Lesnar, John Cena, WWE Hall of Famers Kevin Nash, Shawn Michaels oraz The Undertaker i być może otrzymamy jakiś segment z udziałem tych doświadczonych obecnych i byłych wrestlerów.

» WWE Hall of Famer Ric Flair w poniżej zamieszczonym materiale wideo przygotowuje się do swojego występu na National Championship Game, gdzie Georgia Bulldogs zmierzyli się z Alabama: