Kiedy do ringu powróci Paige?, Determinacja Neville’a do opuszczenia WWE, Mick Foley i jego top 3 momenty w WWE, Gwiazdy WWE odwiedzają muzeum

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE Monday Night RAW w Memphis dowiedzieliśmy się, że była mistrzyni kobiet Paige jeszcze nie powróci do ringu WWE ze względu na drobny uraz z jakim się zmagała przez co ominęła kilka weekendowych live eventów. Zawodniczka z Wielkiej Brytanii została wycofana z telewizji w momencie, kiedy doszło do niefortunnego zdarzenia na live evencie w Long Island, który odbył się 27 grudnia 2017 roku.

» Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio wyjawił, że były Cruiserweight Champion Neville jest zdeterminowany do opuszczenia federacji World Wrestling Entertainment, ponieważ wciąż obowiązuje go kontrakt, który musi zostać wypełniony do samego końca. Warto zaznaczyć, że jakiś czas temu pojawiły się plotki sugerujące potencjalny powrót Brytyjczyka do telewizji, jednak zostały one szybko ucięte.

» Były GM RAW Mick Foley udzielił wywiadu dla Planeta Wrestling, w którym wypowiedział się na temat zbliżającej się 25 rocznicy Monday Night RAW oraz swojego ulubionego momentu w WWE:

”Było tak wiele wspaniałych chwil. Na pierwszym miejscu ustawię zdobycie WWE Championship w starciu z dżentelmenem o nazwie The Rock. Na drugim miejscu mogę usadzić swój długi pojedynek ze Stone Cold Stevem Austinem z 1996 roku – tak dobry, że wciąż wiele osób nawiązuje do tego pojedynku, a na trzecim miejscu mogę ustawić moment gdy zostałem zwolniony przez komisarz RAW Stephanie McMahon”.

» Jak widać na poniżej zamieszczonym zdjęciach WWE Superstars:
WWE Intercontinental Champion Roman Reigns, RAW Tag Team Champion Seth Rollins, Sasha Banks i Titus O’Neil w tym tygodniu pojawili się w National Civil Rights Museum w Memphis: