Uwaga na Spoilery! Zapowiedź Elimination Chamber, Segment podczas Royal Rumble, Przerwana seria, Debiuty na Royal Rumble i więcej

» W przyszłym miesiącu w Talking Stick Resort Arena w Phoenix odbędzie się gala WWE Elimination Chamber, w której walką wieczoru ma być starcie o WWE Championship z udziałem pięciu wrestlerów. Jednym z zapowiedzianych uczestników Elimination Chamber Matchu jest John Cena, który po zwycięstwie nad AJ Stylesem został nowym mistrzem WWE.

» Podczas wczorajszej gali Royal Rumble na zapleczu otrzymaliśmy segment z udziałem Stephanie oraz Shane’a McMahona, Micka Foleya, Daniela Bryana, Deana Ambrose’a oraz Samiego Zayna, który wylosował sobie numer z jakim wystąpił podczas Royal Rumble Matchu. Warto dodać, że jedyną osobą, której udało się wygrać Royal Rumble z numerem 8 był Randy Orton, a dokonał tego w 2009 roku.

» Podczas wczorajszej gali Royal Rumble Neville pokonał Richa Swanna i został nowym mistrzem WWE Cruiserweight. Warto dodać, że jest to pierwszy tytuł Neville’a jaki zdobył w WWE podczas pobytu w głównym rosterze. Panowanie Richa trwało 61 dni:

» Podczas wczorajszego royal rumble matchu swoje debiuty w tego rodzaju starciu zaliczyli: Baron Corbin, Mojo Rawley, Xavier Woods, Tye Dillinger, Jack Gallagher oraz Big Cass.

» W poniższym materiale wideo prezentujemy Wam reakcję fanów na pojawienie się WWE Hall of Famera Shawna Michaelsa:

» Były WWE Champion Alberto Del Rio oraz jego narzeczona Paige pojawili się w San Antonio podczas imprezy Royal Rumble. Poniżej przedstawiamy kilka gwiazd, które również wzięły udział w tym przedsięwzięciu:

R’Trtuh, Sin Cara, Titus O’Neil, Epico i Primo z The Shining Stars.