Uwaga na Spoilery! Rich Swann o przyszłości, Bayley o Charlotte Flair, Kofi Kingston o swoim wyczynie, Komentarz Rica Flaira po Royal Rumble i więcej

» Były WWE Cruiserweight Champion Rich Swann udzielił wywiadu dla BET.com, w którym wypowiedział się na temat osób, z którymi chciałby się zmierzyć w przyszłości:

”Najbardziej chciałbym zmierzyć się z Sethem Rollinsem, a także chciałbym móc stoczyć walkę rewanżową z Finnem Balorem. Jest wielu świetnych wrestlerów w rosterze WWE. Wśród osób, które mi przypadły do gustu mógłby wymienić takie nazwiska jak: Dolph Ziggler, Dean Ambrose, Chris Jericho oraz Roman Reigns. Mam nadzieję, że w przyszłości będą mógł walczyć chociaż z jednym z nich”.

» WWE RAW Women Bayley w wywiadzie dla Los Angeles Times wypowiedziała się na temat kolejnego starcia z Charlotte Flair:

”To dość trudna osoba, ponieważ ona jest maniakiem sportowym. Za pośrednictwem portali społecznościowych udostępnia swoje dawne zdjęcia jeszcze z za czasów swoich występów w drużynach sportowych, czy to w liceum, czy też na studiach(college). Nasz pierwszy wspólny pojedynek w NXT był czymś wyjątkowym, ona jest naturalna i niesamowita jednocześnie. Mam nadzieję, że jeszcze przez jakiś czas będziemy mogli ze sobą współpracować”.

» WWE RAW Superstar Kofi Kingston w wywiadzie udzielonym dla Rolling Stone’s wypowiedział się na temat incydentu z jego udziałem w 2012 roku podczas gali Royal Rumble:

”Wiedziałem o tym, że nie wygram. Chciałem mieć pewność tego, że wszyscy będą o mnie mówić. Wtedy wpadł mi pomysł, aby zrobić coś szalonego. Miałem bardzo długo przerwę od wrestlingu, więc pozwoliłem sobie na zrobienie czegoś fajnego. W pewnym momencie pomyślałem sobie o tym co będzie jeśli zostanę wyeliminowany? Później już samo poszło”.

» Po tym jak John Cena pokonał AJ Stylesa i zdobył po raz 16 pas mistrzowski WWE, Ric Flair postanowił skwitować to takim wpisem, oraz poniższym zdjęciem:

“Gratulacje za #16 @JohnCena! Na zawsze…

To be the man, you gotta beat the man – WOOOOO!”

» Podczas wczorajszej gali WWE Royal Rumble komisarz RAW Stephanie McMahon ogłosiła, że Seth Rollins został wyrzucony z budynku, w którym odbyła się wczorajsza gala PPV. Żeby tego było mało, to Steph zakazała również występu Rollinsowi dzisiaj na RAW:

» Dzisiaj 30 urodziny obchodzi była mistrzyni Women’s na SmackDown Live Becky Lynch. Pierwszy w historii Maniac Zone Wrestling były tag team champion Stanisław Van Dobroniak obchodzi dziś 29 urodziny.