Uwaga na Spoilery! Chris Jericho o odejściu z WWE, Matt i Jeff Hardy z nowymi tytułami, Wydarzenia z gali Royal Rumble, AJ Styles o szansach Johna Ceny, Dowcip Kenny’ego Omegi

» WWE RAW Superstar Chris Jericho udzielił wywiadu dla Metro UK, w którym wypowiedział się na temat opuszczenia WWE w maju w celu wyjazdu na tournee ze swoim zespołem muzycznym Fozzy:

”Nikt nie jest w stanie przewidzieć tego co wydarzy się w WWE. Po gali Royal Rumble powinniśmy poznać różne odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Mamy obecnie styczeń, a ja odchodzę w maju. Każdy show w WWE jest dla mnie ważne, czy to występ na gali Royal Rumble, czy też podczas live eventu w Wolverhampton”.

» Podczas ostatniego live eventu w Gibsonville, Matt oraz Jeff Hardy pokonali The Extreme Horseman (John Skyler i CW Anderson) oraz Roya Wilkinsa & Arika Royala dzięki czemu zostali nowymi OMEGA Tag Team Championship.

» Podczas wczorajszej gali WWE PPV Royal Rumble, która odbyła się w San Antonio, The Club w składzie Karl Anderson i Luke Gallows pokonali Sheamusa oraz Cesaro dzięki czemu zostali nowymi mistrzami tag team na RAW.

» AJ Styles udzielił wywiadu dla Yahoo Sports, w którym wypowiedział się na temat szans odniesienia sukcesu przez Johna Cenę na scenie niezależnej:

“Tak jak mówiłem, nikt tak naprawdę tego nie wie. Jest czołgiem. Jest napakowanym gościem. To pierwsza rzecz, którą ludzie zobaczą, więc dostałby reakcję za to jak wygląda. Teraz to co się wydarzy w ringu nie będzie łatwe, ponieważ cała myśl “You Can’t See Me”, ludzie za tym nie pójdą, bo nie widzieli go przedtem. Wiele rzeczy na scenie niezależnej nie jest rozumiane przez ludzi. Ktokolwiek powie, że John byłby dobry lub słaby na scenie niezależnej. Ktokolwiek to wie? My nie.”

» New Japan Pro Wrestling Star Kenny Omega za pośrednictwem twittera zażartował sobie z fanów wrestling, ponieważ opublikował zdjęcie, na którym widać jak gra w grę Royal Rumble: