Komedia z gwiazdami WWE, AJ Styles chwali Nakamure, Matt Hardy o konflikcie ROH i IW i wiele więcej…

» WWE za pośrednictwem Twittera opublikowało materiał promujący ”Southpaw Regional Wrestling”, czyli serial komediowy, który zadebiutuje w ten piątek. Udział w niej wezmą takie gwiazdy jak:
John Cena, Rusev, Lana, Chris Jericho, Karl Anderson, Luke Gallows, Cesaro i wiele więcej.

» WWE Superstar AJ Styles w rozmowie dla Sportskeeda wypowiedział się na temat przenosin Shinsuke Nakamury z NXT do głównego rosteru:

”Nie mogę się doczekać momentu, kiedy Shinsuke Nakamura zostanie przeniesiony z NXT do głównego rosteru. Doskonale wiem o tym, że posiada on ogromny potencjał i jest jednym z najlepszych wrestlerów na świecie. Wiedziałem o tym rok temu i wiem o tym teraz. Nie mogę się doczekać tego co będzie się działo na SmackDown bądź na RAW po jego debiucie”.

» Ring of Honor Superstar Matt Hardy za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat oficjeli Impact Wrestling, którzy wysłali groźby karalne w kierunku Ring of Honor w sprawie 15th Anniversary eventu:

» Katsuyori Shibata pokonał Juice Robinsona podczas wczorajszej walki ćwierćfinałowej turnieju New Japan Cup. W półfinale zmierzy się on ze zwycięzcą starcia Sanada z Tomohiro Ishii. Druga para półfinałowa to: Bad Luck Fale vs Evil.