AJ Styles zmierzy się z Danielem Bryanem po WrestleManii?, Road Dogg o wprowadzeniu Jeffa Jarretta do HOF, Lana wspomina zabawną współpracę z Rusevem

» WWE Champion AJ Styles udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat dream matchu z Danielem Bryanem:

”Teraz, gdy Daniel Bryan został oczyszczony to jest to bardzo możliwe, że kiedyś będziemy mieć okazję wejść do ringu. Chciałbym także spotkać się w ringu z Sethem Rollinsem, Finnem Balorem oraz Randym Ortonem. Jednym z facetów, z którymi nie miałem okazji pracować jest Daniel, który swój pierwszy występ po powrocie stoczy na WrestleManii 34. Dajcie nam kilka lat na to”.

» W poniższym materiale wideo Renee Young przeprowadziła wywiad z “Road Dogg” Brianem Jamesem na temat swojego najlepszego przyjaciela. BJ stwierdził, że możliwość wprowadzenia Jeffa Jarretta do WWE Hall of Fame podczas weekendu z WrestleManią 34 jest dla niego honorem oraz przywilejem, ponieważ od wielu lat są dobrymi przyjaciółmi:

» WWE Women Lana udzieliła wywiadu dla Hollywood Life, w którym wypowiedziała się na temat współpracy z Rusevem:

”Jedną z moich ulubionych historii w WWE było to, że pojawił się zazdrosny chłopak, a ja mogłam użyć Dolpha Zigglera do zemszczenia się na Rusevie. To była świetna zabawa. Walczyliśmy ze sobą, nasze segmenty w telewizji były bardzo śmieszne. Chciałabym to kiedyś powtórzyć. Chciałaby kiedyś wystąpić w opowiadaniu, w którym jesteśmy wrogami”.