Daniel Bryan vs The Miz o pas na SummerSlam?, Mauro Ranallo opuści NXT TakeOver, Niespodzianka z udziałem Rusev Day?

» Od momentu powrotu Daniela Bryana do ringu WWE fani wrestlingu chcieli zobaczyć konfrontację z udziałem byłego GM SmackDown Live z The Mizem. Niestety z powodu Big Cassa tak się nie stało. Brad Shapard wyjawił, że konfrontacja z udziałem mistrza oraz ucznia może mieć miejsce na najbliższej gali SummerSlam, jednak nie wiadomo, czy będzie ona toczona o tytuł mistrzowski:

”Nie wiem, czy ich walka będzie o pas mistrzowski, ale wydaje mi się, że spór zostanie zbudowany do SummerSlam”.

Porażka Daniela Bryana z Big Cassem podczas SummerSlam może nie mieć żadnego wpływu na sposób postrzegania wrestlera przez fanów.

» Wszystko wskazuje na to, że Mauro Ranallo nie będzie mógł pojawić się na dzisiejszym wydarzeniu NXT TakeOver w Chicago, ponieważ jest on zarezerwowany do udziału w WWE United Kingdom Tournament. Obok Ranallo rolę komentatora w turnieju pełnić będzie Nigel McGuinness.

» WWE SmackDown Star, Aiden English za pośrednictwem Instagrama opublikował ciekawe zdjęcie nawiązujące do występu członków Rusev Day podczas niedzielnej gali WWE PPV Money in the Bank. Jak oceniacie szanse Ruseva oraz Lany w Money in the Bank Ladder Matchach?

A little #RusevDay surprise coming to my home city this Sunday… #MITB

Post udostępniony przez Aiden English (@dramakingwwe)