Czy Daniel Bryan podpisze 5-letnią umowę z WWE?, Nia Jax powraca do monster heela, Spory heat względem Alicji Fox

» Podczas najnowszego odcinka PWInsider Elite Audio dowiedzieliśmy się, dlaczego Daniel Bryan nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z WWE:

”Nie słyszałem o tym, aby Daniel Bryan zdecydował się na podpisanie nowej umowy z WWE. Podobno jego kontrakt wygaśnie 1 września, więc oficjele WWE maja sporo czasu do przedłużenia go. Myślę, że jeśli Daniel Bryan otrzyma ciekawszą propozycję, gdzie będzie mógł zarobić więcej pieniędzy, to z niej skorzysta. W ostatnim czasie WWE próbowali podpisać pięcioletnie umowy z wrestlerami i udało im się tego dokonać z The Mizem oraz Kevinem Owensem”.

Gdyby Daniel Bryan podpisał 5-letnią umowę z WWE, to z pewnością byłaby to jego ostatnia przygoda z profesjonalnym wrestlingiem, oczywiście w roli czynnego wrestlera.

» Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Observer Radio wyjawił, że oficjele WWE zmienili sposób w jaki postrzegana jest RAW Women’s Champion Nia Jax w drodze do Money in the Bank. Mistrzyni ma ponownie pełnić rolę przerażającego heela, ale mimo wszystko nie pozwoli jej to na zachowanie swojego mistrzostwa. Taka sytuacja znacząco wpłynie na sytuację, która będzie miała miejsce w Women’s Money in the Bank Ladder Matchu, w którym ma dojść do ingerencji ze strony Stephanie McMahon.

» W ostatnim czasie pojawiło się sporo negatywnych komentarzy odnośnie przyszłości byłej mistrzyni Divas WWE, Alicji Fox. Wrestlerka nagrabiła sobie po kłótni z Travisem Brownem podczas weekendu z WrestleManią. W przeszłości przed największą galą w świecie profesjonalnego wrestlingu, gdy dochodziło do konfliktów z udziałem jakiejś gwiazdy, to chwilę później była ona wydalona.