Uwaga na Spoilery! Ronda Rousey ostrzega Nia Jax przed MITB, Daniel Bryan o walce z Sheltonem Benjaminem, Kontuzja wrestlera SmackDown

» Była mistrzyni kobiet UFC, Ronda Rousey za pośrednictwem Instagrama opublikowała ostrzeżenie w kierunku obecnej RAW Women’s Champion Nia Jax po ich konfrontacji, jaka miała miejsce na poniedziałkowym Monday Night RAW. Wrestlerki zmierzą się ze sobą podczas niedzielnej gali PPV Money in the Bank i będzie to pierwszy Singles Match w wykonaniu Rondy.

» Przed rozpoczęciem SmackDown Live Daniel Bryan wypowiedział się na temat walki z Sheltonem Benjaminem:

”Teraz mam wiele szacunku dla Benjamina, ponieważ jest on mistrzem walki technicznej i dziś wieczorem na ringu obejrzycie dwóch mistrzów w miejscu, które kocham bardziej niż inne. Jesteśmy w Memphis, czyli w miejscu gdzie 4 lata temu odbył się odcinek RAW oraz WrestleMania XXX, gdzie pokonał Triple H oraz dokonał czegoś niesamowitego”.

» Federacja World Wrestling Entertainment potwierdziła, że Sin Cara nie pojawił się w tym tygodniu na odcinku SmackDown Live z powodu kontuzji barku. Oczywiście fabuła wygląda tak, że Andrade “Cien” Almas zaatakował swojego rywala w nieodpowiedni sposób na live eventach, co doprowadziło do urazu byłego mistrza WWE NXT Tag Team. Należy zauważyć, że Sin Cara pracował w trakcie zeszłotygodniowych live eventów.