Debiut oraz zwycięstwa na WWE 205 Live, Rusev zadowolony po zwycięstwie w turnieju, Dwa dark matche po WWE 205 Live

» Podczas najnowszego odcinka WWE 205 Live Mark Andrews pokonał Akira Tozawe w swoim debiucie dzięki czemu awansował do drugiej rundy turnieju WWE Cruiserweight Championship, natomiast Drew Gulak pokonał Tony’ego Nese i również awansował do kolejnej rundy. W przyszłym tygodniu w pierwszej rundzie Jack Gallagher zmierzy się z Mustafą Alim natomiast NXT Superstar Buddy Murphy stanie przed szansą na pokonanie Ariya Daivari’ego. Finał turnieju odbędzie się na WrestleManii 34.

» WWE SmackDown Superstar Rusev za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat zwycięstwa swojej drużyny w pierwszej rundzie turnieju WWE Mixed Match Challenge oraz komentarza swojej żony odnośnie porażki Bayley. Rusev i Lana w przyszłym tygodniu zmierzą się ze zwycięską ekipą starcia Nia Jax & Apollo Crews vs Bobby Roode & Charlotte Flair:

» Po zejściu z anteny wtorkowego odcinka WWE 205 Live w Bakersfield odbyły się dwa dark matche. W pierwszym Becky Lynch oraz Naomi pokonały Carmellę i Natalię. W drugim AJ Styles pokonał Jindera Mahala po wykonaniu Phenomenal Forearm.