Randy Orton o utraconej szansie na SmackDown Live, Lana o zwycięstwie Rusev Day w Mixed Match Challenge, Urodziny zmarłej gwiazdy WWE

» Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z Randym Ortonem odnośnie jego odpowiedzi na US Open Challenge, który został przerwany przez Jindera Mahala. Viper powiedział, że nie dba o to, czy znajdzie się na liście dziesięciu najlepszych wrestlerów SmackDown i jest zaskoczony, że coś takiego powstało, ponieważ każdy z tej listy miał do czynienia z RKO. Legend Killer dodał, że na SmackDown przybył do ringu w celu pokonania Bobby’ego Roode’a i odebrania mu tytułu mistrzowskiego, ale to się nie wydarzyło, ponieważ ktoś mu przerwał, jednak to nie przeszkodzi mu.

» W dniu wczorajszym odbył się kolejny odcinek turnieju WWE Mixed Match Challenge, w którym Rusev oraz Lana pokonali Eliasa oraz Bayley. W przyszłym tygodniu Apollo Crews oraz Nia Jax powalczą o drugą rundę z Charlotte Flair oraz Bobbym Roodem.
Lana za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat zwycięstwa swojej drużyny:

» W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzi były WWE Superstar Nelson ‘Big’ Daddy Viscera Frazier Jr, który niestety w 2014 roku zmarł w wieku 43 lat, czyli zaledwie cztery dni po swoich urodzinach.

Znalezione obrazy dla zapytania Viscera