War Machine zwycięzcami Dusty Rhodes Tag Team Classic?, Ronda Rousey zasili roster Monday Night RAW, Czy Bobby Roode pozostał mistrzem po SmackDown Live?

» Różne portale zagraniczne informują o tym, że podczas kolejnego turnieju Dusty Rhodes Tag Team Classic potencjalnymi zwycięzcami mogą zostać Hanson oraz Raymond Rowe znani ze sceny niezależnej jako War Machine. Panowie w swoim dorobku mają takie osiągnięcia jak:

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

WCPW Tag Team Championship
IWGP Tag Team Championship (2x)
BCW Tag Team Championship
VIP Tag Team Championship
ROH World Tag Team Championship

» Za niespełna dwa tygodnie odbędzie się gala PPV Elimination Chamber podczas, której dowiemy się, że była mistrzyni UFC Ronda Rousey dołączy do rosteru Monday Night RAW. Warto wspomnieć o tym, że po raz pierwszy oficjalnie w ringu WWE pojawiła się na gali Royal Rumble, gdzie wskazała na logo WrestleManii 34.

Zdjęcie użytkownika MyWrestling.

» Po SmackDown Live Dasha Fuentes przeprowadziła wywiad z WWE United States Championem Bobbym Roodem odnośnie przerwania jego pojedynku z Randym Ortonem przez Jindera Mahala oraz jego partnera. Bobby powiedział, że jego pojedynek z Viperem nie zakończył się tak jak tego chciał, ale zaznaczył, że wciąż będzie organizował US Open Challenge, ponieważ jest to wspaniała inicjatywa, którą zamierza kontynuować nie zależnie od tego, czy przyjdzie mu walczyć z Ortonem lub Mahalem.