Aktualizacja dotycząca stanu zdrowia Rica Flaira, Dlaczego Rusev przegrał z Randym Ortonem na SummerSlam?, Lana opowiada o współpracy z Rusevem, Przemiana The Hardy Boyz

» Portal internetowy Pro Wrestling Sheet informuje o tym, że aktualny stan zdrowia WWE Hall of Famera Rica Flaira określany jest jako stabilny i poprawia się z dnia na dzień jednak wciąż musimy się liczyć z pewnymi komplikacjami jakie mogą mieć skutek w dalszej kuracji legendy wrestlingu. Były wrestler wkrótce podda się kolejnej operacji polegającej na wprowadzeniu rozrusznika do swojej organizmu. Jeśli dowiemy się czegoś więcej na temat zdrowia Rica Flaira to z pewnością Was o tym poinformujemy.

» W zeszłym tygodniu na gali SummerSlam ‘The Bulgarian Brute’ Rusev został pokonany przez byłego mistrza WWE Randy’ego Ortona w ciągu niespełna dziewięciu sekund. Jest to kolejna porażka doznana przez Ruseva na gali PPV. Warto dodać, że swoją ostatnią walkę na wydarzeniu tego rodzaju wygrał w lipcu 2016 roku podczas Battleground, gdzie jego przeciwnikiem był Zack Ryder. Szybka porażka na SummerSlam spowodowała wyciek wielu plotek dotyczących przyszłości zawodnika z Bułgarii. Jednak jak się okazało zabieg ten miał na celu pod-promowania postaci Vipera, który jak wiemy w ciągu ostatnich kilku miesięcy wielokrotnie musiał uznawać wyższość swoich przeciwników na galach PPV chociażby z obecnym mistrzem WWE Jinderem Mahalem, a także z Brayem Wyattem. Dave Meltzer w najnowszym odcinku Wrestling Radio wyjawił, że ten zabieg miał także na celu wypromowanie konfliktu z udziałem Ortona oraz Ruseva.

» WWE SmackDown Live Women Lana udzieliła wywiadu dla Al Arabiya English, w którym wypowiedziała się na temat współpracy z Rusevem:

”Wydaje mi się, że nauczyłam wszystkiego Ruseva co potrzebne do przetrwania w świecie jakim jest federacja World Wrestling Entertainment. Wydaje mi się, że jest on jednym z najlepszych zawodników w branży jednak jeśli chodzi o wygłaszanie promo to muszę go jeszcze wiele wiele nauczyć. Obecnie skupiam się na kontynuowaniu własnej kariery, która umożliwi mi wkrótce zdobycie pasa SmackDown Live Women’s o czym marzy każda zawodniczka występująca w wrestlingu”.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się materiał wideo dostrzegający przemianę jaką przeszli Matt i Jeff Hardy w ciągu ostatnich dwudziestu lat: