Vince McMahon blokuje Shinsuke Nakamure, Bubba Ray o debiucie w ROH, The Rock obecny na RAW, The Hardy Boyz

» Były WWE & ECW Superstar Stevie Richards w wywiadzie udzielonym dla Memorabilia Guy wypowiedział się na temat Vince’a McMahona, który nie jest zwolennikiem talentu Shinsuke Nakamury:

”Usłyszałem od kogoś, że Hunter(HHH) powiedział iż Shinsuke nie jest jeszcze gotowy na przygodę z głównym rosterem WWE. Dla mnie to dziwne, ponieważ ten facet występował w Tokyo Dome przy ogromnej publiczności. Myślę, że Vince McMahon wciąż żyje dawnym wrestlingiem, w którym liczył się tylko rozmiar. Jestem pewien, że wkrótce obejrzymy debiut Nakamury w głównym rosterze WWE i mam nadzieję, że prezes tejże organizacji się do niego przekona”.

» Bubba Ray Dudley za pośrednictwem Twittera postanowił wypowiedzieć się na temat swojego debiutu w federacji Ring of Honor podczas gali Manhattan Mayhem VI. Warto dodać, że Bubba był już jedną nogą w Impact Wrestling, ale przedstawiciele federacji złożyli mu zbyt późno propozycję, więc sam zawodnik nie zgodził się na jej warunki:

» Poniżej przedstawiamy zdjęcia z obecnymi gwiazdami World Wrestling Entertainment, które pojawiły się na oficjalnym koncie The Rocka na Instagramie:

Great shot captured on the low by our @sevenbucksprod producer @hhgarcia41. An hour before she performs LIVE on RAW, my cousin @niajaxwwe stopped by my dressing room so she can rehearse her match and promo to me before she goes out there. Always fun to „take the creative scalpel” and fine tune everything moments before the show. She’s doing an outstanding job considering she’s still just getting started in the WWE. We don’t talk about greatness right now. We just concentrate on putting in the hard work to get better every day, never getting dragged down in backstage politics and most important – making progress. Progress is all we want. Greatness will come. It’s scary (and a marketers dream) to think how physically and mentally dominant she can become in the WWE’s Women’s Division. Rare qualities. No rush. We got time. #Progress #Family #NiaJax #Showtime #RAW

Post udostępniony przez therock (@therock)

» Poniżej przedstawiamy zdjęcia, na których znajdują się obecni ROH World Tag Team Champions The Hardy Boyz: