Edge wspiera Paige, Dream Match Bayley, Kenny Omega o rozwoju NJPW, Koszulki The Hardys

» WWE Hall of Famer Edge w rozmowie z Alfredem Konuwą dla Forbes wypowiedział się na temat wycieku zdjęć z udziałem Paige:

”Z technologią teraz trzeba być bardzo ostrożnym. Tak naprawdę to nic nie jest prywatne… ale to jest świat, w którym obecnie żyjemy. Tak niestety jest teraz. W ostatnim czasie wiele osób zostało pozbawionych życia właśnie po przez wyciek prywatnych rzeczy. Osoby, które to robią hmmm może mają takie hobby. Jednak to do niczego nie prowadzi”.

» WWE Raw Women’s Champion Bayley w rozmowie dla NBC Sports wypowiedziała się na temat dream matchu:

”To jest ciekawa sprawa, ponieważ wielokrotnie nad tym rozmyślałam nawet gdy byłam jeszcze dzieckiem (śmiech). Często oglądałam pojedynki w wykonaniu Lity i to właśnie z nią chciałabym stoczyć swój wymarzony pojedynek. To jedno z moich najważniejszych marzeń, które się jeszcze nie spełniło”.

» Kenny Omega udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się na temat rozwoju New Japan Pro Wrestling:

”Pierwsza rzecz. Jeśli jesteś mistrzem, to wiesz iż możesz zmierzyć się ze wszystkimi na świecie. Jeśli masz kogoś takiego jak Okada trzymającego pas to nie jest problemem pozostanie w Tokio, ale jeśli ja jestem mistrzem to już problem robi się większy, ponieważ chce doprowadzić firmę na sam szczyt i walczyć z każdym. Jestem jak narkotyk, który uzależnia. Chcesz wziąć tabletkę z Okadą, czy coś potężniejszego jak pigułkę z Kennym Omegą? Nie staram się być egoistą tylko po prostu stwierdzam jak jest, jestem liderem lecz nie idiotą. Chcę być pracowitym mistrzem, a także zarobić duże pieniądze dla NJPW”.

» Federacja Ring of Honor za pośrednictwem Twittera poinformowała o tym, że dostępne są nowe koszulki obecnych mistrzów ROH Tag Team The Hardy Boyz: