Huge Six Man Tag Team Match, Jim Ross o odejściu The Hardys z TNA, Beth Phoenix w Hall of Fame, Wywiad z przyszłą WWE HOF

» 26 marca WWE COO Triple H weźmie udział w live evencie WWE, który odbędzie się w White Plain w Nowym Jorku. Podczas tego eventu odbędzie się six man tag team match, w którym Hunter wsparty przez WWE Universal Championa Kevina Owensa oraz Samoa Joe zmierzy się z Finnem Balorem, Samim Zaynem oraz WWE United States Championem Chrisem Jericho, który prawdopodobnie na WrestleManii 33 będzie pełnił funkcję babyface’a.

» WWE Hall of Famer Jim Ross wypowiedział się na temat odejścia The Hardys oraz Drew Gallowaya z TNA:

”Jestem pewien tego, że Hardy Boys nie będą mieli żadnych problemów ze znalezieniem nowej pracy. Matt i Jeff byłby świetnym dodatkiem do WWE i mam nadzieję, że ten magiczny duet wkrótce będziemy podziwiać w federacji. Niestety odejście ich jest dużym ciosem dla Impact, gdyż Matt i Jeff stworzyli wiele ciekawych story”.

» Wczoraj na naszym fan page’u podaliśmy informację dotyczącą Beth Phoenix, która w tym roku zostanie wprowadzona do WWE Hall of Fame. Na oficjalnej stronie wwe.com pojawił się komunikat w tej sprawie:

”Beth Phoenix to jedna z najbardziej dominujących zawodniczek w sporcie rozrywkowym, która zostanie wprowadzona w tym roku do WWE Hall of Fame. Wiadomość ta pojawiła się także w USA Today. The Glamazon przybyła do WWE w 2006 roku niszcząc Mickie James, ale w wyniku niefortunnego urazu musiała zrobić sobie długą przerwę. Wróciła po ponad roku, lecz i tak była w stanie zdominować swoje rywalki”.

Warto dodać, że w życiu prywatnym jej mężem jest WWE Hall of Famer Edge( Adam Copeland).

» Beth Phoenix udzieliła wywiadu dla wwe.com, w którym wypowiedziała się na temat wprowadzenia do Hall of Fame:

”Kiedy jesteś w WWE twoim największym marzeniem jest dołączenie do Hall of Fame. Wydawało się, że jeszcze długa droga przede mną, więc nie wiem co sprawiło, że taka decyzja została podjęta przez WWE. To niesamowite uczucie. Moja kariera była wystarczająco dobra do tego, abym została doceniona”.