Samoa Joe spróbuje swoich sił w MMA?, Występ Justina Joya na gali Kamikaze Pro, Komentarz do Mae Young Classic, Kevin Owens nie pojawi się na Wizard World Comic-Con

» WWE RAW Superstar Samoa Joe udzielił wywiadu dla Myles, w którym wypowiedział się na temat potencjalnych planów dotyczących powrotu Brocka Lesnara do UFC:

”Brock Lesnar jest niezwykła osobą, ponieważ potrafi do końca zrealizować swoje wcześniej zamierzone plany. Na obecną chwilę nie mam żadnych planów dotyczących swojej przyszłości w MMA, gdyż skupiam się na występach w WWE i mam jeszcze kilka ważnych celów do zrealizowania. Zamierzam zgarnąć wszystko co jest możliwe do zdobycia! Jestem w WWE, aby coś osiągnąć. Wracając do przyszłości Brocka Lesnara to wiemy tylko tyle, że jego kontrakt z WWE wygaśnie po WrestleManii 34, a czy on wróci do MMA? Niestety nie umiem odpowiedzieć na to pytanie”.

» W tym tygodniu, a dokładniej w najbliższą sobotę były Maniac Zone Wrestling Champion Justin Joy zmierzy się z Chrisem Ridgewayem podczas eventu organizowanego przez federację Kamikaze Pro, który odbędzie się w The Collingwood Centre w Birmingham. Warto dodać, że Chris jest obecnym posiadaczem FNW British Championship, który dzierży od 195 dni.

Zdjęcie użytkownika Kamikaze Pro.

Jak myślicie, czy Justin Joy odniesie swoje kolejne zwycięstwo na brytyjskiej scenie niezależnej?

» WWE Hall of Famer Jim Ross w najnowszy odcinku podcastu The Ross Report wyjawił, że wraz z Litą spotkali się ponownie w siedzibie WWE tylko po to, aby poprawić kilka komentarzy jakie padły podczas nagrywania turnieju WWE Mae Young Classic przy czym zaznaczył, że chciał także przekazać fanom WWE kilka ciekawostek dotyczących każdej zawodniczki z osobna:

» WWE Superstar Kevin Owens za pośrednictwem Twittera opublikował kilka postów, w których poinformował o swojej nieobecności w tym tygodniu na Wizard World Comic-Con w Chicago: