Oświadczenie WWE w sprawie Battle Royal, Poważne zagrożenie dla panowania Brocka Lesnara, Kevin Owens w Talking Smack, Konferencja prasowa Kurta Angle

» Federacja World Wrestling Entertainment wydała oświadczenie dotyczące zbliżającego się Independence Day Battle Royal o miano pretendenta do WWE United States Championship:

”Independence Day Battle Royal na SmackDown Live ma na celu ustalenie przeciwnika dla Kevina Owensa na Battleground. Zwycięzca battle royal zmierzy się z mistrzem Stanów Zjednoczonych 23 lipca, ale kim on będzie? Dowiemy się dopiero w najbliższy wtorek. W ostatnich tygodniach AJ Styles określił, że chce zmierzyć się z Owensem i reprezentować Stany Zjednoczone jako mistrz jednak The New Dace of America ma zupełnie odmienne zdanie i wie iż nie dojdzie do takowego starcia. Niektóre czołowe gwiazdy spotkają się w jednym ringu jednak kto zostanie pretendentem i będzie miał szansę na zdobycie bogactwa Kevina? Czy Styles ma taką szansę? Dowiemy się 4 lipca na SmackDown Live”.

Osobiście uważam, że pretendentem do pasa US zostanie Shinsuke Nakamura bądź powracający do federacji John Cena, a jakie jest wasze zdanie na ten temat?

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawiło się krótkie nagranie na, którym widać w jaki sposób Samoa Joe, czyli pretendent do pasa WWE Universal wykonuje swoją dźwignię na obecnym mistrzu WWE Universal Brocku Lesnarze. Jak myślicie, czy Samoa Joe ma szanse w starciu z Bestią?

» WWE United States Champion Kevin Owens wystąpił w najnowszym odcinku WWE Talking Smack, gdzie wypowiedział się na temat możliwości jakie otrzymują gwiazdy po dołączeniu do największej federacji na świecie:

» Generalny Manager Monday Night RAW Kurt Angle za pośrednictwem portali społecznościowych typu Instagram ogłosił, że w dniu dzisiejszym odbędzie się konferencja prasowa AngleStrong, której będzie gospodarzem: